Akumulatory melex

Akumulatory melex

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, sprawdzona oraz godna zaufania firma, która od wielu lat zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w naszym kraju dystrybutorem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się bardzo dużą popularnością w wielu różnych krajach. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo nie tylko wysokiej jakości pojazdy elektryczne, ale też odpowiedniej jakości części zamienne, akumulatory oraz akcesoria do każdego pojazdu elektrycznego. Warto wspomnieć też i o tym, że od 2009 roku prowadzona przez nas firma jest też reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli bardzo dużego pochodzącego z USA producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla nas najważniejszym priorytetem od lat jest satysfakcja a także zadowolenie naszych klientów, dlatego też oferujemy najbardziej sprawdzone pojazdy elektryczne w bardzo niskich cenach. Ciągle podążamy za wszystkimi nowinkami oraz trendami w motoryzacji, aby być w stanie zaspokoić coraz to szersze wymagania naszych klientów. Głównie polecamy Państwu nasze niezawodne akumulatory trakcyjne – kwasowe oraz akumulatory AGM, które mogą pochwalić się bardzo dużym zastosowaniem oraz wieloma zadowolonymi klientami. Kompleksową ofertę wykonywanych przez nas usług oraz więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo zwykle na stronie electrocar.pl, do zapoznania się z którą bardzo serdecznie zapraszamy.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce prowadzimy też profesjonalny serwis gwarancyjny a także pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części a także zatrudniamy najbardziej doświadczonych mechaników, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo trudnych i najbardziej wymagających napraw.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 25.05.2017 12:27:59)
  • yahoo: 11 (ostatnio: 16.02.2018 20:02:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz