Brykiet kominkowy

Brykiet kominkowy

NOVA TRADE może zaoferować Państwu wysokiej jakości brykiet kominkowy, który perfekcyjnie nadaje się zarówno do używania w kominkach, jak i w piecach. Najpierw polecamy Państwu sprzedawany przez nas brykiet RUF, który zrobiony jest z czystej trociny brzozowej (70%) oraz z trociny sosnowej (30%). W sprzedaży mamy też brykiet kominkowy Pini Kay, który z kolei zrealizowany jest z trociny dębowo-bukowej, cieszącej się w naszym kraju sporym zainteresowaniem.

Najważniejszą wartością w naszej firmie jest zwykle zadowolenie klientów, dlatego też staramy się zawsze zaoferować im jak najlepsze towary w bardzo niskich cenach. Współpracujemy zarówno z klientami hurtowymi, jak i także klientami detalicznymi. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Nova-trade współpracuje nie tylko z krajowymi odbiorcami, ale także z wieloma klientami z zagranicy. Naszą biomasę dostarczamy także do wielu elektrowni krajowych, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas towarów.

Na naszej stronie internetowej nova-trade.com.pl mogą Państwo otrzymać wiadomość nieco więcej o naszej firmie, sprawdzić aktualną propozycję i taryfa oraz w specjalnej galerii przypatrzeć się niektóre z naszych towarów. Nasz brykiet kominkowy pakowany jest zawsze w bardzo mocne worki 10 kg. Każdemu klientowi zapewniamy transport biomasy. O ile nie wiedzą Państwo jaki brykiet wybrać z naszej szerokiej propozycji sprzedażowej, to służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Skorzystaj z propozycji NOVA TRADE do tej pory współcześnie i przekonaj się tenże, że to racja nasza przedsiębiorstwo proponuje najtańszy i w najwyższym stopniu gospodarczy brykiet na rynku.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 27.01.2018 22:00:06)
  • yahoo: 11 (ostatnio: 22.08.2017 11:53:32)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz