Burgery Łódź

Burgery Łódź

Dla Cochise Burgery Łódź najistotniejsze są wyborne, wielkie i ożywcze pożywienie, jakie serwujemy w naszej knajpce. Skutkiem tego nasze burgery Łódź są solidne i duże – dokładnie takie, jakich potrzebują i pożądają dobrzy Indianie i solidni Cowboye. Takiego klimatu nie znajdziesz nigdzie indziej w mieście Łodź. Naszą Fajką Pokoju to prawdziwie Indiański hamburger przyrządzony z najlepszego rodzaju, porządnie wyselekcjonowanej 100% wołowiny z swojskimi bonusami i mocno chrupką bułą przenną!

Ale uwaga – to wciąga! Jesteśmy pewni, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To powrócisz ponownie – po smak, odsapnięcie i ten klimat!

Acz jest to jedno z kilku miejsc serwujących jedzenie na mapie Łodzi, to jednak jest to miejsce wyjątkowe, bo scementowane z równie ponadprzeciętną istotą. Określenie Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się wspomnienie o mocarnym wodzu plemienia Apache, który dźwigał właśnie takie miano. To jego wytrwałość, brawura i poszanowanie tradycji dopuściły na to, by rdzenne plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień uprawiać swoją kulturę i tożsamość.Nie sposób nie zainspirować się tak znakomitym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on urzekłby się kuchnią, którą mamy rozkosz serwować pod szyldem nawiązującym do jego miana. Niestety – nie możemy już przywołać tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć pysznym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Odwiedź Nas już dziś.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 10.11.2018 06:42:10)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 17.02.2018 08:26:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz