Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

Przedsiębiorstwo Proxima-doradztwopodatkowe.pl to doświadczona kancelaria działająca w zakresie doradztwa podatkowego. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Nowym Sączu. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, dzięki czemu zyskujesz pewność, że realizowane przez nas usługi znajdują się na najwyższym poziomie. W ramach naszych usług świadczymy profesjonalne doradztwo podatkowe oraz postępowanie podatkowe.
Nasze porady podatkowe są przekazywane w zrozumiałym dla naszego klienta języku. Załatwiamy wszelkie formalności w zakresie dokumentacji, ewidencji i również rozliczania podatków. Do tego prowadzimy biuro rachunkowe, i świadczymy usługę zastępstwa prawnego w sporach sądowych i również arbitrażu.
Oferujemy pomoc prawną, specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorstw i również spółek. Gwarantujemy pełne wsparcie w zakresie Bezpieczeństwa i również Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej. Wykonujemy audyty finansowe ( tak zwane rewizje finansowe) w celu potwierdzenia rzetelności i również jasności sytuacji majątkowej w przedsiębiorstwie.
Wykonujemy także audyty podatkowe, to znaczy analizy strategii finansowych w firmie. W skład naszej propozycji wchodzi także audyt kadry i również płac, który pomaga przedsiębiorcom zoptymalizować politykę personalną. Jesteśmy zespołem rzetelnych ekspertów. Posiadamy rozległe doświadczenie oraz szeroką wiedzę. Do każdego klienta podchodzimy na sposób subiektywny, by zagwarantować mu, jak najlepszą obsługę. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i również klientów indywidualnych. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami drogą mailową albo telefoniczną, a odpowiemy na każde Twoje zapytanie oraz udzielimy Ci niezbędnych informacji.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 11.09.2018 05:44:51)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 10.02.2018 18:17:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz