Koniowóz

Koniowóz

Jesteś zainteresowany usługami firmy oferującej zabudowy ciężarowe? Bez zarzutu zdajesz sobie sprawę z tego jak z trudem jest znaleźć sprawdzonego, uczciwego i również rzetelnego fachowca? Kompletnie nie wiesz komu mógłbyś zawierzyć i również powierzyć to zagadnienie? Jeśli tak to stanowczo powinieneś zapoznać się z ofertą naszej firmy!

Przedsiębiorstwo Tramp istnieje na rynku od wielu lat i również dzięki naszemu doświadczeniu, i kadrze wykwalifikowanych pracowników wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku produkcji nadwozi samochodów ciężarowych, stając się firmą cenioną i również kojarzoną z sumiennie wykonaną pracą.

W naszej ofercie znajdą Państwo zabudowy: skrzyniowe, plandeki, kontenery, izotermy, chłodnie i również lodownie, przyczepy, zabudowy specjalne. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, oferujmy windy i również żurawie, i profesjonalny serwis.

Bez zarzutu zdajemy sobie sprawę z tego jak grunt jest zadowolenie naszych klientów wskutek tego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy niuans, bacząc, ażeby wszystko było zrealizowane zgodnie z wymogami konstrukcyjnymi producentów samochodów ciężarowych.

W celu zapewnianienia najlepszej jakości naszych usług współpracujemy z partnerami gwarantującymi solidność w interesach. Do grona naszych klientów należą dealerzy samochodów ciężarowych uznanych w świecie firm samochodowych, i bezpośredni użytkownicy pojazdów wielu firm spedycyjnych, produkcyjnych, handlowych i również usługowych. Dbamy, żeby nasi pracownicy byli odpowiednio zorientowani na aktualne nowości i również oczekiwania stawiane przez rynek wskutek tego zostali oni przeszkoleni w firmach belgijskich, czeskich, duńskich, holenderskich, niemieckich, francuskich i również włoskich.

O ile, stąd poszukują Państwo firmy oferującej zabudowy ciężarowe pożądane byłoby skontaktować się z nami! Zaufało nam aktualnie wielu klientów i również każdy z nich wystawia nam wyłącznie pozytywne referencję! Dołącz do nich również i również Ty, a przekonasz się, że współpraca z nami to prawdziwa przyjemność!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 19.11.2017 13:09:51)
  • yahoo: 13 (ostatnio: 13.01.2018 03:13:52)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz