Koparka kołowa

Koparka kołowa

Spółka Lukkop to firma usługowa posiadająca swoją siedzibę w Warszawie. Przedsiębiorstwo realizuje profesjonalne usługi budowlane w zakresie realizacji robót ziemnych na terenie Warszawy a oprócz tego okolic.

Doświadczeni pracownicy firmy wykonują prace całoroczne – latem, wiosną, jak także zimą. W sezonie letnim dokonują wykopów a oprócz tego niwelacji terenu. Zimą zaś odśnieżają teren przy użyciu koparki i również wywożą nagromadzony w ten sposób śnieg.

Z wyjątkiem standardowej propozycji firmy, Lukkop umożliwia także dzierżawę koparki każdemu klientowi, nie związanemu z firmą. Najem odbywa się wprawdzie na określonych zasadach związanych z użytkowaniem sprzętu. Koparka może być obsługiwana wyłącznie przez operatora będącego pracownikiem firmy. Jedynie taki sposób działania umożliwi sprawne wykonanie prac z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. Przedsiębiorstwo w swej ofercie proponuje także obsługę placu budowy. Kompleksowe działania umożliwiają spełnienie prac ziemnych, przygotowania terenu pod wszelkie inwestycje i również budowę parkingów a oprócz tego placów. Na domiar tego, firma para się także układaniem kostki brukowej. Prace dotyczą zarówno klientów indywidualnych, jak a oprócz tego obsługi dużych inwestycji.

Każde zlecenie wykonywane przez Lukkop wyceniane jest indywidualnie na podstawie zakresu prac a oprócz tego czasu niezbędnego do ich wykonania. Wycena przeprowadzana jest telefonicznie. Nie mniej jednak, w przypadku długiej współpracy z firmą, każdy klient posiada możliwość uzyskania rabatu.

Jeżeli z tej przyczyny poszukujecie Państwo firmy, która dokonuje prac budowlanych przy użyciu koparki, skontaktujcie się z Lukkop. Doświadczeni pracownicy firmy dokonają profesjonalnej obsługi inwestycji z zachowaniem wszelkich wymaganych bezpieczeństwa.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 22.09.2019 07:52:37)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz