Kościół

Kościół

Strona internetowa lovespeech.pl jest polemiką odnośnie do tego, czym jest religia i kościół, czy wszyscy zostaniemy zbawieni i czego Pismo Święte uczy nas o życiu.

Znajdziecie tu sporo cytatów z Pisma Świętego, o których może nawet nie mieliście pojęcia. Dowiecie się czym jest grzech dla człowieka. Poznacie prawa cielesności i psychologii.

Opisane jest tu także, czym jest modlitwa i jak do niej podejść. Nakreślone są postaci Boga Ojca, Syna Bożego i Ducha Świętego. Wspomniana jest także ciemna strona wiary, to znaczy diabeł.

Znajdziecie tu również obszerne materiały w formie pdf odnośnie do relacji z Bogiem i Duchem Świętym i o diable i nawiedzeniu przez niego. Co więcej dowiecie się więcej na temat modlitw.

Strona powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą poznawać chrześcijaństwo. Nie ma aczkolwiek na celu obrażać uniżać żadnego innego wyznania i nakłaniać do przejścia na drogę katolicyzmu lub też innego odłamu chrześcijaństwa.

Przejrzysty, napisany dużą czcionką tekst, ułatwi czytanie osobom starszym, którzy między innymi zainteresowani są wiarą. Natomiast strona jest dla ludzi w każdym wieku i niezależnym wyznaniu. Przybliża ona po prostu Słowo Boże.

W czasach konsumpcjonizmu, kiedy duchowość schodzi na drugi plan, nauczmy się odkrywać różnorakie prawdy odnośnie do wiary, zdobywać chociażby wiedzę, która być może w przyszłości będzie procentować. Religia i kościół to odrębne sfery. Bóg jest bowiem ponad kościołem, a nawet przeszło tradycją.

Szukając swojej świadomości chrześcijańskiej należałoby poznać, o czym mówi Pismo Święte, do czego zachętę znajdziecie w serwisie lovespeech.pl.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 12.04.2019 07:49:24)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz