Lombard – sprawdź

Lombard - sprawdź

CASH to profesjonalna oraz bardzo ceniona na rynku firma, która od 1995 roku prowadzi skup złota. CASH to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które chcą pozbyć się złota, srebra oraz biżuterii. Proponujemy atrakcyjne ceny oraz płacimy gotówką. Nasz lombard prowadzi także skup, sprzedaż oraz wymianę telefonów komórkowych. Dla nas istotnym priorytetem jest zadowolenie oraz satysfakcja naszych klientów, z tej przyczyny do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest obecnie sprzedać król metali oraz srebro w rozsądnej cenie, z tej przyczyny powstał nasz lombard, by ułatwić Państwu to zadanie. Zachęcamy ciepło do odwiedzenia naszych aukcji internetowych na allegro.pl oraz olx.pl, na których znajdą Państwo wiele atrakcyjnych przedmiotów w bardzo rozsądnej cenie.

Zajmujemy się także sprzedażą oraz skupem netbooków, laptopów oraz pozostałego sprzętu elektronicznego. Nasza propozycja skierowana jest nie tylko do klientów prywatnych, ale również oraz do klientów biznesowych, którzy chcą się pozbyć elektroniki firmowej, albo nabyć porządny sprzęt do swojej firmy. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami w Łodzi oraz pobliskiej okolicy. Wszystkim naszym klientom zapewniamy bezpłatną konsultację oraz wycenę.

Firma CASH proponuje także techniczny serwis telefonów komórkowych każdego typu. Specjalizujemy się zwłaszcza w zdejmowaniu blokad oraz sim-locków z telefonów gsm oraz wymianą uszkodzonych wyświetlaczy. Gwarantujemy sprawną naprawę w bardzo konkurencyjnych cenach.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 25.10.2018 11:18:01)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 05.02.2018 11:41:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz