Malta pielgrzymka

Malta pielgrzymka

Jesteśmy polskim prywatnym biurem podróży, które od wielu lat nieprzerwanie, z pasją i również na sposób całkowicie profesjonalny, trudni się organizowaniem wyjazdów tego rodzaju jak integracyjne spotkania dla nauczycieli, pozaszkolne rady pedagogiczne, wycieczki szkolne, a zwłaszcza niezapomniane dla ducha wycieczki do miejsc świętych.

W naszej bogatej propozycji znajduje się pielgrzymka do Ziemi Świętej, podróż do krain tak ciekawych i również zabytkowych jak Gruzja, Armenia, Włochy, Chiny, Grecja, Francja, Korsyka, Malta, Meksyk a także Portugalia. Stale powiększamy propozycje wyjazdowe. Jesteśmy 100% gwarantem ciekawie i również bez szwanku spędzonego czasu. Zapewniamy dobre ceny i również zajmujące trasy pielgrzymkowe. Przygotowujemy chętnie nowe katalogi, które można zaczerpnąć z naszej strony internetowej, i również wciąż otwieramy się na najróżniejsze możliwości. Nasza firma daje możność wynajęcia busów i autokarów o różnorodnym standardzie, wyposażeniu i również koszcie. Każda z takich ofert jest przygotowywana indywidualnie. W rekomendowanym przez biuro taborze są składy 18-osobowe, 20-osobowe i również 26-osobowe, jeśli chodzi o busy, ale także 30-osobowe, 35-osobowe, 49-osobowe, 57-osobowe, 59-osobowe i również 67-osobowe pojazdy autobusowe. Charakteryzujemy się nowoczesnością: używamy elektronicznego obiegu dokumentów. Jesteśmy również przyjaźni środowisku: segregujemy nieczystości, zbieramy makulaturę i również plastikowe nakrętki, utylizujemy elektrośmieci.

Prowadzimy szereg audycji, w których zapoznajemy słuchaczy z historią, jak również kulturą krajów znajdujących się na wycieczkowej korona drzewa. Zapewniamy o pełnej satysfakcji i również niesamowitych wrażeniach każdego, kto zdecyduje się wybrać z nami na wycieczkę.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 12.04.2019 09:42:29)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 22.12.2017 10:08:40)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz