Serwis sprężarek

Serwis sprężarek

METALKO to profesjonalna i również solidna spółka, która istnieje w branży od 1992 roku i również oferuje swoim klientom profesjonalną obróbkę skrawaniem cnc w bardzo dobrej cenie. METALKO być może pochwalić się nie tylko wykształconą kadrą pracowniczą, lecz również nowoczesnym zapleczem technologicznym, dzięki któremu być może podjąć się nawet najtrudniejszych i również w największym stopniu skomplikowanych zleceń.

Jeżeli interesuje Państwa precyzyjna analizowanie skrawaniem cnc, to jeszcze dziś powinni Państwo zobaczyć stronę metalko.com.pl i również dokładnie zaznajomić się z najnowszą propozycją firmy METALKO.

Powinno się wzmiankować również i również o tym, że przedsiębiorstwo METALKO oferuje rewelacyjne wykładziny ceramiczne, wyjątkowe wykładziny z laminatu, niezawodne powłoki ebonitowe i również gumowe i wiele innych kompensatorów gumowych. Firma ta specjalizuje się także w regeneracji armatury przemysłowej, naprawie sprężarek i kompleksowych usług w zakresie obróbki plastycznej stali.

Firma METALKO to również ośrodek szkolenia spawaczy, który cieszy się bardzo dobrą opinią i również wieloma zadowolonymi kursantami. Więcej informacji o firmie, pełną ofertę usługową i referencje mogą Państwo wydobyć na stronie metalko.com.pl.

Po pierwsze powinni Państwo dokładnie sprawdzić usługi w zakresie obróbki plastycznej stali, czyli cięcie laserowe, gięcie, bądź zwijanie blach. METALKO jako jedna z niewielu firm w kraju oferuje bardzo dokładne cięcia plazmowo-tlenowe nowoczesną maszyną Tru Laser 3040 L32 TRUMPF. Sprzęt ten pozwala siekać stal nierdzewną do 15mm, glin do 10 mm, a stal węglową do grubości 20mm.

METALKO świadczy swoje usługi nie tylko dla klientów krajowych, lecz również dla takich krajów jak np. Szwecja, Niemcy, Norwegia, USA, czy Szwajcaria.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 14.08.2017 02:30:16)
  • yahoo: 12 (ostatnio: 18.02.2018 19:05:34)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz