Tłumaczenia – biuro

Tłumaczenia - biuro

Posiadasz tekst w języku hiszpańskim i również potrzebujesz przetłumaczyć go na język polski lub w drugą stronę ? Cudownie się składa, ponieważ trafiłeś na nasze biuro tłumaczeń!

Realizujemy tłumaczenia hiszpańskie dla osób prywatnych, firm i różnego typu instytucji. Jaką konkretnie propozycję ma nasze biuro ? Zacznijmy od tego, że bardzo w szeregu przypadków paramy się tłumaczeniem dokumentów urzędowych, które są związane ze szkolnictwem. Zwykle są to dyplomy, załączniki do dyplomów, zaświadczenia, świadectwa i wszelakie dokumenty z zakresu uznawalności uzyskanego wykształcenia.

Mamy również zlecenia na tłumaczenia hiszpańskie dokumentów sądowych i również pozasądowych i procesowych. Wskazane jest nadmienić , że nasze biuro tłumaczeń realizuje zlecenia na teksty z zakresu medycyny i ochrony zdrowia i dokumentację pracowniczą: zaświadczenia o zatrudnieniu i różnego rodzaju certyfikaty.

Realizujemy także tłumaczenia dokumentów związanych z administracją. Mogą to być dokumenty wydawane przez Urzędy Stanu Cywilnego w Polsce i Hiszpanii i również krajach hispanojęzycznych, ale również dokumenty urzędowe administracji państwowej w każdym zakresie kompetencji.

Mało tego , wykonujemy tłumaczenia hiszpańskie różnych umów handlowych, pełnomocnictw czy zwykłej korespondencji prywatnej. Dla naszej firmy najważniejsze są dwie zasady: poufność i również zachowanie bezpieczeństwa przekazywanych danych obecnych w realizowanych zleceniach. Wybierając nasze biuro tłumaczeń możesz być niektóry , że Twoje zlecenie zostanie zrealizowane solidnie, szybko , całkowicie poufnie a Twoje dokumenty będą całkowicie bezpieczne!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • yahoo: 6 (ostatnio: 17.01.2018 18:38:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz