Transport zwłok

Transport zwłok

Firma Apokalipsa przez przeszło dwadzieścia pięć lat swojego istnienia, zebrała ogromne doświadczenie w dziedzinie usług pogrzebowych. Za sprawą tego podejmie się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zadania związanego z transportem zwłok. Rozumiemy, że jest to dla naszych klientów trudny czas, z tej przyczyny nasza pomoc jest wszechstronna a oprócz tego kompleksowa, aby do granic możliwości ich odciążyć w zaistniałych okolicznościach.

Transport zwłok z zagranicy to specjalność przedsiębiorstwa Apokalipsa. Nasi pracownicy, posługujący się sprawnie językiem francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim a oprócz tego niemieckim, są do dyspozycji kontrahenta siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Pomogą oni w załatwieniu wszelkich formalności zarówno na obszarze naszego kraju, jak a oprócz tego poza jego granicami, gdyż działają na stałe w kilkunastu krajach na całym świecie. Sprowadzenie zwłok do Polski może być zrealizowane przy pomocy autokarawanów, a także drogą lotniczą a oprócz tego morską. Posiadana przez przedsiębiorstwo Apokalipsa flota składa się tylko z najnowocześniejszych samochodów, przystosowanych do transportu zmarłych. Wszystkie one są wyposażone w niezawodne agregaty chłodnicze.

Firma Apokalipsa szeroko współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, także za granicą. Zlecenia na transport zwłok są przyjmowane od osób prywatnych, zakładów pogrzebowych, a także dowolnych instytucji a oprócz tego organizacji.

Firma Apokalipsa gwarantuje swoim klientom spełnienie wszystkich wymogów sanitarnych a oprócz tego prawnych obowiązujących przy transporcie zwłok z zagranicy. Dostosowuje ona usługi do zwyczajów religijnych różnych wyznań. Zakład pracy proponuje także trumny dostosowane do przepisów w każdym kraju, z którego sprowadzone mają być zwłoki.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 14.11.2017 13:08:42)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 31.01.2018 23:39:06)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz