Tynk ciepłochronny

Tynk ciepłochronny

Przedsiębiorstwo ETG zajmuje się produkcją ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W obecnych czasach energooszczędność stała się kwestią pod dostatkiem istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najciekawszych efektów przy produkcji różnego typu tynków.

Cienkowarstwowy gładź do gazobetonu posiada świetne właściwości termoizolacyjne. Zaprojektowany jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Najbardziej opłacalna warstwa musi mieć mniej więcej 5-7 mm. Łatwo tworzy dekoracyjną warstwę rodzaju baranek. Znakomicie spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną i akustyczną. Świetnie chroni naprzeciw wilgoci. Gips do gazobetonu to bezpieczna i linia w użyciu zaprawa. Zapakowany jest w sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi i zwiększają o 40% ciepło wewnątrz pomieszczeń.

Gips renowacyjny bez zarzutu nadaje się do odnowy i zabezpieczania budynków mających znaczenie historyczne. Pozwala zachować oryginalną strukturę budynków i ich naturalny wygląd. Zapewnia ochronę przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych i sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Wysoka jakość zaprawy gwarantuje dokonanie pożądanych efektów.

Wszystkie artykuły oferowane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych i rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich stosowanie również w środku budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci i oprócz zabezpiecza ścianę.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 11.02.2017 09:34:49)
  • yahoo: 12 (ostatnio: 17.08.2017 19:32:01)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz